”Un copil,un profesor, o carte și un stilou pot schimba lumea.”

Malala Yousafzai

Elevi participanti Info-Oltenia 2019

Elevi participanti Info-Oltenia 2019

 

Nr.
crt.
Nume și prenume elev Clasa Unitatea școlară Judet
  ALEXOIU MARIA ADRIANA 5 CN "SPIRU HARET" GJ
  BĂRBULESCU ROBERT 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  DESPPA FABIAN-ȘTEFAN 5 Palatul Copiilor Craiova DJ
  EȘU OVIDIU 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  FRUNZĂ EDUARD 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  IVAN TUDOR 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  MANDEA CĂTĂLIN 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  NICOLAE LUCA-ȘTEFAN 5 Școala Gimnazială nr.1 Dăbuleni,Dolj DJ
  STANCIU-TIVLEA GABRIEL 5 CN "SPIRU HARET" GJ
  TĂNĂSESCU DARIUS 5 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  VASILUTA DIANA MARIA 5 CN "SPIRU HARET" GJ
  BALULESCU MARIO RAZVAN ALECSANDRU 6 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  BOGDAN IONELIA DANIELA 6 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  CISMARU THEODOR-ALEXE 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  GÎRBOVAN ROBERT LUCA 6 Școala Gimnazială "Mircea Eliade" DJ
  LUNGU GEORGE CATALIN 6 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  NEGRESCU CIPRIAN 6 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  SÎRBU ADRIAN 6 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  APOSTOL DAVID 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  DOBRA EMILIA 7 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm Valcea VL
  FOTA CĂLIN 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  FURTUNĂ-COLĂ ANDREI-ALEXANDRU 7 Palatul Copiilor Craiova/Șc. Gim. M. Eliade DJ
  GHIRĂ CLARA-MARIA 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" / Palatul Copiilor DJ
  LUPULEȚI VLAD CĂLIN 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  MIHUȚONIU IASMINA FLORINA 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  MITOIU BOGDAN PETRU 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  PETRIA-MITRAN ALMA ELENA 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  STAMATESCU MIHAI 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  TEODORESCU SARA 7 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  UDREA DAN 7 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm Valcea VL
  VASILUTA ALEXANDRU MIHAI 7 CN "SPIRU HARET" GJ
  ȚIGĂNILĂ VLAD 8 Palatul Copiilor Craiova/CN Frații Buzești DJ
  VOICA ȘTEFAN - ALEXANDRU 8 Școala Gimnazială "Take Ionescu" VL
  ZAMFIR MIHNEA-FLORIN 8 Palatul Copiilor Craiova/Șc. Gim. Gh. Țițeica DJ
  ANTON ANDREI 9 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  BARBU EDUARD 9 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm Valcea VL
  BURCHEL RADU-DANIEL 9 Colegiul Național Carol I, Craiova DJ
  CĂPITĂNESCU NICOLAS MĂDĂLIN 9 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  CEAUCĂ DAVID 9 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  CHIȚAN RAFAEL 9 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  CONESCHI VLAD SILVIU 9 CN RADU GRECEANU OT
  DIACONESCU ARMAȘESCU ANDREI - MIHAI 9 CN"Mircea cel Batran" VL
  IVANCU BOGDAN-GABRIEL 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  MIHĂESCU M. RĂZVAN ANDREI 9 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  MIU TUDOR - GABRIEL 9 CN"Mircea cel Batran" VL
  NICOLA ALEXANDRA-MIHAELA 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  NUICĂ MIHAI CĂLIN 9 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  OPREA MARINA 9 CN RADU GRECEANU OT
  POPA SEBASTIAN 9 CN "SPIRU HARET" GJ
  SANDU RAREȘ CRISTIAN 9 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm Valcea VL
  SCARLAT MARIUS STEFAN 9 Colegiul Stefan Odobleja,Craiova,Dolj DJ
  STOICAN RADU 9 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  VINTILESCU ANDREI 9 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  DABELEA IOANA VIVIANA 10 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  DIMITRIU ANDREI - DRAGOȘ 10 CN"Mircea cel Batran" VL
  DINUŢĂ E EDUARD STEFAN 10 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  DUMITRESCU BOGDAN 10 CN "SPIRU HARET" GJ
  GHEORGHE LIVIU ARMAND 10 CN"Mircea cel Batran" VL
  HINOVEANU I. RĂZVAN CRISTIAN 10 Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja” MH
  MIHART A. TUDOR COSMIN 10 Colegiul Național Pedagogic ”Ștefan Odobleja” MH
  NANU RUXANDRA-LAURA 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  NICOLAE RADU-MIHAI 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  STAN MARIAN-CRISTIAN 10 Colegiul Stefan Odobleja,Craiova,Dolj DJ
  VĂDĂSTREANU ROBERT VALENTIN 10 CN RADU GRECEANU OT
  ANDREI DENIS ALEXANDRU GABRIEL 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  ANGHELINA ION-MARIAN 11 Colegiul National Gib Mihaescu Dragasani VL
  BADESCU ANDREI OCTAVIAN 11 CN "SPIRU HARET" GJ
  BUȚĂ GABRIEL SEBASTIAN 11 CN"Mircea cel Batran" VL
  CHEREȘDI DORU 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  CISMARU MIHAELA 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  CODREANU CĂTĂLIN 11 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  DICU ADRIAN EMANUEL 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  GARDNER KENNETH BENJAMIN 11 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  GRAF ALEXANDER CHRISTEN 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  MANAFU DARIA GEORGIANA 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  RĂDULESCU OCTAVIAN ȘTEFAN 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  SPIRIDON DRAGOȘ 11 CN"Mircea cel Batran" VL
  TEODORESCU ADA DANIELA 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  TÎRÎȘI CLAUDIU 11 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  UDRIȘTOIU ALEXANDRA MARIA 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  VÎLCU ERIC 11 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  VOLINTIRU MADALINA 11 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  BORUGĂ DAN 12 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  CÎRCEANU BOGDAN-ANDREI 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  DRĂCEA IULIAN-ILIE 12 COLEGIUL NAȚIONAL TRAIAN MH
  FLOREA V. ANDREI BOGDAN 12 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  KAPROȘ ANA 12 CN"Mircea cel Batran" VL
  MANDA BOGDAN-FLORIN 12 CN RADU GRECEANU OT
  PAPA VALENTIN 12 CN"Mircea cel Batran" VL
  PAȚICA ANDREEA-ALEXANDRA 12 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ
  PEPTENARU MARIN VASILE 12 CN "SPIRU HARET" GJ
  RADU MIRCEA ANDREI 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" DJ
  SCĂUERU EDUARD 12 Colegiul National "Gheorghe Titeica", Dr. Tr. Severin MH
  UȘURELU FLORIAN-ROBERT 12 Colegiul National "Tudor Vladimirescu", Targu Jiu GJ